Karte

Atvērt karti ar pludmalēm

Jaunumi

Jāņu brīvdienu laikā atpūties droši pludmalē!

Turpinās 2009. gadā uzsāktā Latvijas – Igaunijas kopprojekta „Zilā karoga prasību nodrošināšana Baltijas Jūras reģionā” (jeb „Beach Hopping”) realizācija, kas paredz līdz 2013.gadam īstenot virkni aktivitāšu, kas Baltijas jūras peldvietas tuvinātu Zilā karoga statusam.

Ievietots: 21.06.2010 Lasīt vairāk...

Sāc gatavoties starptautiskam velobraucienam gar jūru!

Carnikavas, Saulkrastu un Salacgrīvas novadi, Jūrmalas pilsēta no Latvijas puses un Audru un Hēdemēstes pašvaldības no Igaunijas puses informē, ka šovasar  tiks organizēts starptautisks velobrauciens no 17.augusta līdz 21.augustam. Velobraucienā aicināti piedalīties gan veloentuziasti, gan žurnālisti, gan citi interesenti. 

Ievietots: 07.05.2010 Lasīt vairāk...

Lielajā Talkā uzkopsim piejūru!

24.aprīlī visā Latvijā notiks gadskārtējā Lielā Talka, kuras ietvaros plānots sakopt arī Rīgas jūras līča piekrasti un jo īpaši – pludmales zonas. Dalību Lielajā Talkā apstiprinājušas praktiski visas Latvijas novadu un pilsētu vadības, kas nozīmē, ka arī šogad Lielā Talka būs vērienīgs mūsu valsts sakopšanas pasākums, kura laikā cilvēki ir aicināti ne tikai vākt atkritumus, bet arī stādīt kokus, veidot puķu dobes, izgatavot putnu būrus un atpūtas soliņus un uzkopt savu piemāju teritorijas.

Ievietots: 15.04.2010 Lasīt vairāk...

Jaunas iespējas uzņēmējdarbības attīstībai!

Projekta ietvaros plānots ieguldīt līdzekļus pludmales infrastruktūras uzlabošanā, glābšanas dienestu attīstībā, izglītojošos pasākumos par drošību pludmalē un tūrisma mārketinga pasākumos ar nolūku reklamēt projekta teritoriju kā vienotu tūrisma galamērķi. Nozīmīga projekta sastāvdaļa ir arī savstarpējā pieredzes nodošana kaimiņu pašvaldībām

Ievietots: 20.03.2010 Lasīt vairāk...

Jūrmalas glābšanas dienests uz ūdeņiem ziemu izmanto mācībām

Kamēr pludmalē klusā sezona un glābšanas stacijas strādā ziemas režīmā, Jūrmalas glābšanas dienesta uz ūdeņiem darbinieki intensīvi pilnveido savu amata prasmi, lai nākamajā vasarā atpūtnieki varētu justies vēl drošāk un paļauties uz lietpratīgu palīdzību.

Ievietots: 16.11.2009 Lasīt vairāk...

Jūrmalas glābšanas dienestam uz ūdeņiem aizvadītā vasara bijusi mierīga

Noslēdzoties aktīvajai kūrortsezonai, kas Jūrmalā ilgst no 15.maija līdz 15.septembrim, ir apkopota informācija par atpūtniekiem sniegto palīdzību sezonas laikā. Pateicoties arvien pieaugošajai glābēju profesionalitātei un mērķtiecīgai atpūtnieku izglītošanai, salīdzinoši ar iepriekšējām vasarām sezona kopumā aizritējusi mierīgi, turklāt glābšanas staciju novērotajās teritorijās nav reģistrēts neviens noslīkšanas gadījums.

Ievietots: 21.09.2009 Lasīt vairāk...

Jūrmalā sertifikātus saņēmuši 18 jauni glābēji no Latvijas un Igaunijas

Igaunijas-Latvijas Eiropas Savienības līdzfinansētās pārrobežu programmas projekta "Zilā karoga prasību nodrošināšana Baltijas Jūras reģionā (Beach Hopping)" ietvaros 19.jūnijā Jūrmalā noslēdzās projekta aktivitāte "Apmācības programma "Pirmā palīdzība glābējiem uz ūdens"".

Ievietots: 27.06.2009 Lasīt vairāk...

Jūrmala turpina intensīvi gatavot profesionālus glābējus darbam pludmalēs

Eiropas Savienības līdzfinansētās Igaunijas - Latvijas pārrobežu programmas projekta "Zilā karoga prasību nodrošināšana Baltijas Jūras reģionā (Beach Hopping)" ietvaros Jūrmalā norisinājās projekta aktivitāte "Apmācības programma "Pirmā palīdzība glābējiem uz ūdens (First aid on water training for life-savers)"".

Ievietots: 09.05.2009 Lasīt vairāk...

PSIA „Jūrmalas ātrās palīdzība” glābšanas dienests uz ūdens informē par drošības zīmju sistēmu peldvietās

12.  jūnijā  glābšanas  stacijas  „Jaunķemeri”  glābēji  jūrā  pamanīja  laivu,  kurā  atradās  2
pieaugušie  un  3  bērni  bez  glābšanas  vestēm.  Glābēji  vecākus  brīdināja  par  MK  Nr.158
noteikumu pārkāpšanu, kurā rakstīts, ka glābšanas vestu skaits airu laivās un motorlaivās atbilst
cilvēku  skaitam  attiecīgajā kuģošanas  līdzeklī.

Ievietots: 25.08.2010 Lasīt vairāk...

PSIA "Jūrmalas ātrā palīdzība" glābšanas dienests uz ūdeņiem informē par notikumiem 14.06.2010. - 20.06.2010. (ievietots 01.07.2010)

PSIA  „Jūrmalas  ātrās  palīdzība”  glābšanas  dienests  uz  ūdens  informē,  ka
iepriekšējā  nedēļā  nodrošināja  drošību  uz  ūdens  Latvijas  Republikas  čempionātā
junioriem airēšanas sacensībās.
 

Ievietots: 25.08.2010 Lasīt vairāk...
1 2